GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Stekfat+terrin 7663470
nr 766 3470
Stekfat+terrin
3 delar, 1800-tal, längd: 34-46
Kondition: nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 juli 2012
kl 17:03:49
100 kr
250 kr
200 kr